باربری در صفادشت کرج

باربری در صفادشت کرج

باربری در صفادشت کرج

باربری در صفادشت کرج

پایانه باربری در صفادشت کرج در شهرستان کرج یک پایانه باربری ترانزیتی به شمار می رود و هر نوع کالا و باری را به شکل ترانزیتی از  صفادشت کرج به همه ی شهرستان های ایران و تمام مناطق کشور از شمال ، شرق ، غرب و جنوب کشور حمل می کند.

مناسب ترین نرخ و کرایه و قیمت حمل محموله و کالا را با ما برای خود رقم بزنید و همه ی بارها و کالای های شما مشتریان گرامی را  در نهایت ایمنی و آسودگی خیال و همراه با بیمه نامه کامل آسیا حمل و در محل مورد نظر تحویل می دهیم.

پایانه  و اعلام بار شیرازی ترابری یکی از پایانه های حمل بار عالی ترانزیت به حساب می آید  که در تهران و صفادشت کرج و همه شهرستان ها به حمل بار و باربری ترانزیتی مشغول می باشد.

همچنین در استان البرز و همه ی نقطه های استان البرز  و شهرستان های کرج و همه ی شهرک های صنعتی از جمله صفادشت  و تمام منطقه های تهران بسیار پویا و یکی از باربری های ترانزیت   است.

باربري صفادشت

باربري صفادشت

باربري صفادشت

پایانه باربری شیرازی ترابری صفادشت کرج و شهرک صنعتی صفادشت به جدیدترین ومجهزترین خودرو های باربری از جمله تریلی و خاور ، کمرشکن و … مجهز می باشد.

بهترین و عالی ترین حمل و باربری در شهرک شمس آباد  را با ما برای خود در آسودگی و ایمنی کامل رقم بزنید.

باربری و حمل بار در شهرک صنعتی صفادشت کرج ، حمل بار در شهرک صفادشت کرج ، تریلی حمل بار و باربری شهرک صفادشت کرج با نازلترین قیمت و همراه با بیمه نامه کامل ارائه می شود.

حمل جاده ای با تریلی یخچالی:

در این نوع حمل و فقل و بار بری ترانزیتی حدودا بیست و چهار کامیون یخچالی همراه با کانتینر بیست و پنج فوت به برای حمل بار یخچالی و بارهای فاسدشدنی مثل اقلامی همچون : گوشت، ماهی، مواد غذایی دارو، مرکبات و … که نیازمند نگهداری در دمای معین باشند در این گونه از تریلی یخچالی حمل می گردد.

کاربران محترم می توانید در صورت تمایل و انتخاب شیرازی ترابری به منظور حمل بار با تریلی یخچالی را در کمترین زمان و با قیمت ارزان یک باربری حرفه ای را برای خود همراه بیاورند.

 

شماره باربری صفادشت

شماره باربری صفادشت

شماره باربری صفادشت

شیرازی ترابری یک پایانه باربری و اعلام بار ترانزیتی در شهرک صنعتی صفادشت کرج محسوب می شود.

با سابقه فراوان خود به حمل و نقل و باربری ترانزیت مشغول است به منظور ارتباط با پایانه باربری ترانزیت صفادشت کرج  شیرازی ترابری با شماره تماس های زیر در ارتباط باشید :
.

مدیرترابری: 64 91 925 0912

دفتر مرکزی: 36 61 29 55 021

.

حمل بار با کامیون چادری در صفادشت کرج 

باربري در صفادشت کرج

در این نوع حمل و نقل بار حدودا معادل بیست و شش کامیون به جهت حمل و نقل جاده ای بارهای پالت دار و بسیار زیاد به کشورو شهرستانهای متفاوت فراهم می گردد.

حمل بار با کامیون جامبو

برای حمل کالا و بارهای فله کامیون هایی با ظرفیت 106 تا 110 متر مکعب وجود دارند که به آنها کامیون جامبو  گفته

می وشد و به این اسم معروف هستند.

این کامیون ها  ( کامیون جامبو ) ماکزیمم و بالاترین حمل بارهایی با وزن بیست و شش تن طراحی و تولید شده اند و به جهت حمل بارهای فله بسیار خوب وکاملا مناسب می باشد.

 باربری شیرازی ترابری در صفادشت کرج   یکی ازعالی ترین و حرفه ای ترین باربری تهران محدود کرج و پایانه باربری تهران در حیطه حمل و نقل کالا و بار جابه جایی تمام وسایل منزل و وسایل صنعتی و تولیدی و …  است.

اتوبار باربری شیرازی ترابری در باربری صفادشت کرج  با این هدف بنیان  کارش خود راساخته است تا بهترین و ایمن ترین خدمات را به مشتریان گرامی خود عرضه نماید.

بدست آوردن رضایت مندی مشتریان گرامی وانجام باربری حرفه ای و سریع از اهداف اساسی باربری شیرازی ترابری می باشد.

 

باربری صفادشت کرج 

باربری صفادشت کرج 

شیرازی ترابری در تمامی نقاط و مناطق کرج و تهران و تمامی شهرک صنعتی ها از جمله صفادشت کرج خدمات باربری را در عالی ترن سطح ارائه می کند.

بهترین و عالی ترین باربری شهرک صنعتی صفادشت کرج را با انتخاب ما برای خود رقم بزنید.

در  باربری سنگین و فوق سنگین صفادشت کرج شیرازی ترابری انواع و اقسام مختلف بارها و محموله های سنگین و بار های ترافیکی فوق سنگین به همه ی منطقه های کشور و شهرستان ها حمل می شود.

نرخ و قیمت و کرایه حمل باربری سنگین و فوق سنگین شیرازی ترابری در شهرک صنعتی صفادشت کرج  به نسبت سایر شرکت و پایانه های موجود در منطقه بسیار عادلانه و بنا بر نرخ و قیمت اتحادیه است.

 

با انتخاب نمودن شیرازی ترابری درحیطه حمل بارهای ترافیکی و حمل بارهای ترافیکی سنگین و فوق سنگین عالی ترین و بهترین گزینه را برای خود به ارمغان بیاورید.

در حملبار سنگین و فوق سنگین همه ی قوانین بارهای ترافیکی و شرایط و ضوابط بار ترافیکی و با به کارگیری از بهترین و جدیدترین وسایل حمل و نقل به کار گرفته می شود.

 

باربری سنگین و فوق سنگین توسط حمل بار با كمرشكن

.

بیشتر بار های سنگين و فوق سنگين و يا بارهايي با ابعاد ها غير مرسوم و غیر معمولی و سنگین توسط كمرشكن هاي حمل می گردد.

كمرشكن داراي ابعاد و قدرت متفاوتی می باشند كه بر طبق و همچنین بسته به نوع محموله و باربری و حجم وزن کالا و بارها  مورد استفاده قرار می گیرد.

كمرشكن  حدودا داراي 8 تا هجده مترمی تواند طول داشته باشد و عرض آن از۲٫۶  تا ۳ متر می باشد

مقدار وزن قابل حمل و بار به وسیله ای   كمرشكن 17 تا 37 تن متغير می باشد.

.شماره

شماره باربری شهرک صفادشت کرج 

شماره باربری صفادشت

شماره باربری صفادشت

 

مدیرترابری: 64 91 925 0912

دفتر مرکزی: 36 61 29 55 021

.

باربری در شهرک صنعتی صفادشت

باربری در شهرک صنعتی صفادشت

باربری در شهرک صنعتی صفادشت

پایانه باربری در شهرک صنعتی صفادشت کرج  شیرازی ترابری با انواع کمرشکن ، تریلی ،خاور و … کالاهای مشتریانش را  به همه ی شهرهای ایران حمل می کند.

با انتخاب ما بهترین باربری و حمل بار در شهرک صنعتی شمس آباد  از تهران به شهرستان را پایانه باربری شیرازی ترابری کسب خواهید کرد.

بیشتر از كمرشكن ها به جهت حمل بار و محموله و کالاهايي كه با تريلي كفي قابل حمل نمی باشند مورد استفاده قرار می گیرد.

به عنوان مثال می شود به وارد زیر اشاره نماییم :

ماشین  هاي سازندگي و راه سازي ، ازجمله  بيل مكانيكي ،‌ لودر و …

لازم به ذکر است برخی از قطعه های داراي ابعاد خیلی وسیعی می باشند و حمل آنها تنها به صورت زميني امکان پذیر است.

قطعه های  از قبیل :قطعه های نيروگاهي ،‌ سدسازي و نیروگاهی ، پروژه هاي غول آسا  لزوما  نياز به حمل بار كمرشكن داشته اند.

.

لازم به ذکر است که باربری شیرازی ترابری علاوه بر دایر کردن دفتر مرکزی در تهران و پایانه باربری در تهران در استان البرز و کرج و نسیم شهرهم دفتر و پایانه باربری بر پا نموده است

که برای ارتباط با کارشناس حمل بار و کالا در پایانه کرج می توانید با آقای یاسر فرشتیان در ارتباط باشید.

باربری های صفادشت

باربری های صفادشت

باربری های صفادشت

به دلیل سابقه بسیار زیاد شیرازی ترابری در زمینه باربری از صفادشت کرج به سراسر نقاط کشور ، این پایانه باربری بهترین باربری های صفادشت و در کرج می باشد.

باربری صفادشت کرج را در ایمن ترین سطح و با نهایت سرعت و در عین حال در کمال دقت با ما تجربه خواهید کرد.

در حمل و باربری هر گونه بار و کالایی می توانید به روی ما حساب کنید ، پایانه ما همه روزه خدمات باربری در سراسر نقاط کشور ارئه میدهد.

باربری و حمل بار صفادشت کرج شیرازی ترابری تجربه خاطره انگیز و با اطمینان را برای حمل بار شما رقم خواهد زد.

باربری های صفادشت

باربری های صفادشت

باربری صفادشت

باربری صفادشت

باربری در صفادشت کرج

باربری در صفادشت کرج

 

درباره نويسنده

دیدگاه خود را ثبت کنید

6 + 6 =