درباره ما


شیرازی ترابری

باربری شیرازی ترابری با 20 سال سابقه درخشان در حیطه حمل و نقل : سبک ، نیمه سبک ،سنگین و فوق سنگین ارائه دهنده خدمات حمل انواع کالا و بار و حمل کالاهای صنعتی و تولیدی و اداری و … در استان تهران و استان البرز ( کرج ) می باشد .
که این خدمات باربری را به فرم تماما تخصصی و حرفه ای و با به کارگیری از جدیدترین و مدرنترین وسایل نقلیه انجام می دهد ، روال کار جابجایی و حمل بار را به شکل صفر تا صد به صورت ایمن و سریع محقق می کند . خدمات صفر تا صد شیرازی ترابری به این شکل می باشد.
که هنگامی که شما با شرکت حمل و نقل ترابری ما تماس گرفتید ، کارشناسان حمل و نقل ما مشاوره تخصصی و جامعی را در زمینه باربری و حمل و نقل به شما ارائه می کنند و بعد از کارشناسی نمودن ، قیمت باربری را به شما عزیزان اعلام می نمایند و سپس بعد از انجام توافق بین شما مشتری محترم و شرکت شیرازی ترابری یک روز را به منظور حمل بار و کالا های شما عزیزان مدنظر قرار میدهند و برنامه ریزی های مورد نیاز صورت می پذیرد و اگر که در زمینه باربری احتیاج به بسته بندی مناسب و کار آمد باشد به شیوه تخصصی بسته بندی حمل بار را نیز انجام می دهند.
و در مرحله ای پایانی خدمات تخصصی حمل و نقل را به بهترین و ایمن ترین سطح همراه با بیمه نامه کامل کالا انجام داده و کالا و بارهای شما را در مکان مورد نظر شما تحویل می دهند.

این شرکت به منظور حمل بار و باربری از تهران و کرج به تمامی شهرستان ها و شهرک های صنعتی از افرادی متخصص و زبده استفاده می نماید ، تا یک حمل و نقل حرفه ای ، ایمن و سریع را برای شما عزیزان ایجاد نماید .
تا در زمینه انتخاب ما به عنوان خاطره ای شیرین و رضایت بخش یاد نماید و شیرازی ترابری را به سایر دوستان و آشنایان خود معرفی کنید ، این موسسه حمل و نقل که جزء باربری تهران و کرج می باشد ، به صورت 24 ساعته حتی ایام تعطیل هم آماده خدمت رسانی و حمل کالاهای شما به تمام شهرک های صنعتی و تمام شهرستان های کشور می باشد.
شیرازی ترابری با 20 سال سابقه درخشان در زمینه حمل بار ترافیکی سنگین و فوق سنگین یک شرکت معتبر و مجرب در این حیطه می باشد . با سابقه فراوان و همچنین به کار بردن جدیدترین و مدرن ترین وسایل نقلیه مناسب حمل بارهای ترافیکی و محموله های سنگین و فوق سنگین از جمله : بوژی ، کمرشکن و … تخصص کامل در این حیطه را دارد.شایان است که تمامی کالا های سنگین و بارهای ترافیکی با رعایت تمام قوانین و شرایط بار ترافیکی حمل می گردد.
اگر در استان تهران و البرز (کرج) به دنبال یک شرکت حمل و نقل ترابر هستید کافی است یک بار ما را انتخاب کنید و تجربه حمل و نقل متفاوتی را برای خود رقم بزنید. یک بار اعتماد از شما کسب رضایت و آسودگی خاطر در امور حمل و نقل بار ترافیکی تان با ماست.