بوژی و کمرشکن

.

حمل و نقل انواع بارهای ترافیکی سنگین و فوق سنگین از هر نقطه و منطقه ایران به تمام شهرستان های کشور با استفاده از انواع خورد های مخصوص این نوع بار ها از قبیل کمر شکن و بوژی و … انجام می شود.

حمل و نقل ایمن و حرفه ای را در زمینه حمل کالاهای سنگین و فوق سنگین با انتخاب شیرازی ترابری برای خود رقم بزنید ، تمامی محموله های سنگین و فوق سنگین با به کارگیری تمام شرایط و قواعده حمل بار ترافیکی و در عالی ترین سطح حمل می گردد.

بوژی-cometto
unnamed (7)
unnamed (6)
unnamed (5)
maral

.

باربری با انواع تریلی

.

باربری شیرازی ترابری به انوع و اقسام تریلی مجهز می باشد و با دار بودن بیش از 40 تریلی در انواع مختلف تمامی بارهای شما از شهرستان تان بارگیری و در محل مورد نظر تحویل می دهد ، شیرازی ترابری به دلیل به کارگیری مدرن ترین ترلی ها و استفاده از رانندگان مجرب هر نوع کالا و باری را در هر منطقه از اریان که باشید باری شما عزیزان حمل می نماید.

بهترین باربری با تریلی از تهران ، کرج ، اصفهان ، شیراز ، تبریز ، مشهد و … را می توانید با انتخاب باربری شیرازی برای خود رقم بزنید. لازم به ذکر است تمامی کالا و بار های حمل شده توسط تریلی های ما با بیمه نامه کامل حمل می شود که اطمینان خاطر کامل را نیز برای شما عزیزان همراه داشته باشد.

1860x1050-pressrelease-vfh-with-i-save-galler1-Copy
scania-g410+کامیون+اسکانیا
Volvo-FH16-On-Road-Trailer
آکسور